Freestyle koloběžka
- [23.5. 2026]Smazat/ Upravit/ Topovat








Dobrý den, rád bych prodal tuto koloběžku Black Mamba po synovi ve slušném stavu tak jak je na fotkách, má pár oderků a škrábanců od běžného používání,ale na funkčnost nemá vliv,ale pořád je moc pěkná 7,5-10,má vyšší řidítka tak že na ní může jezdit jak teenejdžer tak i dospělí (nová stala 9000) jen osobní odběr nikam neposílám
|
| |||||||||||||||||||||||||||||||
Kontaktovat inzerenta emailem
Kontaktovat emailem může pouze ověřený uživatel.
Vaše telefonní číslo *
Kontaktovat emailem může pouze ověřený uživatel.
Vaše telefonní číslo *