Bazos.cz - Inzerce, inzeráty
... bazar pro každého
Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Sport >

stan coleman


List inzerátů
Zobrazeno 1-20 inzerátů z 41
Cena
Lokalita
Zobrazeno
COLEMAN Festival Octagon 8

COLEMAN Festival Octagon 8

- TOP - [25.8. 2026]
Prodám stan coleman Festival Octagon 8, super stav, kompletní, dvakrát použitý. Osobní odběr DOHODA MOŽNÁ!!!!


7 000 Kč
Frýdek - Místek
739 61
423 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Stan COLEMAN Octagon 8 BlackOut

Stan COLEMAN Octagon 8 BlackOut

- [24.8. 2026]
Prodám nový stan coleman Octagon 8 BlackOut. V případě zájmu prosím SMS. Děkuji


7 800 Kč
Ústí nad Labem
400 01
18 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
stan COLEMAN

stan COLEMAN

- [24.8. 2026]
Dobrý den, prodám stan coleman Aspen 4 koupený 07/23. k dispozici dvě ložnice, jedna originál nepoužitá a druhá dokoupená černá. stan jako noví nepoškozený. možnost i dokoupit přístřešek.


10 000 Kč
Uherské Hradiště
686 04
23 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Coleman sundome - přístřešk proti slunci, větru a dešti

Coleman sundome - přístřešk proti slunci, větru a dešti

- [24.8. 2026]
Velmi lehký přístřešek stanového typu coleman Sundome, z kterého při zhoršení počasí jednoduchým uzavřením prodlouženého dílu podlážky uděláte jednoduchý stan. Dále jistě oceníte jeho jednoduchou konstrukci a nízkou váhu. Pouze osobní odběr v Rado ...


190 Kč
Praha 5
153 00
19 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Coleman Octagon 8 Festival Červený

Coleman Octagon 8 Festival Červený

- [22.8. 2026]
Prodám stan pro 8 lidí coleman Festival Octagon red. Třikrát sestavený na víkendy. Skvělý stav.


6 000 Kč
Chrudim
539 01
32 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Stan Coleman Coastline 3 Plus

Stan Coleman Coastline 3 Plus

- [22.8. 2026]
Prodám starší, ale ne moc používaný a plně funkční dvouplášťový stan s vnější konstrukcí, coleman Coastline 3 Plus. Fotky jsou informativního charakteru, opravdové nemám (nechtělo se mi ho stavět a skládat), ale před prodejem ho klidně můžeme postav ...


2 500 Kč
Praha 10
100 00
43 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Coleman Event Shelter Pro L + 3 boční stěny

Coleman Event Shelter Pro L + 3 boční stěny

- [22.8. 2026]
coleman Event Shelter Pro L + 3 boční stěny Prodám kvalitní zahradní / párty / camping přístřešek coleman Event Shelter Pro L včetně 3 bočních zástěn. Součástí nabídky: coleman Event Shelter Pro L 2× plná boční zástěna 1× boční zástěna se ...


3 900 Kč
Praha 10
100 00
79 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
stan Coleman Galileo 5

stan Coleman Galileo 5

- [22.8. 2026]
Prodám 2x použitý rodinný stan coleman Galileo 5, jako nový, v originálním balení.


5 500 Kč
Mělník
276 01
36 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Párty stan coleman

Párty stan coleman

- [22.8. 2026]
Prodám párty stan coleman, postavený max.3krát. Ve výborném stavu. Velikost XL, 4,5*4,5. Ke stanu přidám boční stěnu v hodnotě 1000 kč. V případě dotazů, volejte 608727228.Zabaleno v orig tašce.


3 000 Kč
Brno venkov
664 62
61 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Stan Coleman Rock Springs 4

Stan Coleman Rock Springs 4

- [21.8. 2026]
Prodám málo používaný stan coleman Rock Springs 4, pro 4 osoby. Vše funkční, nepoškozený, občas používaný. Důvod prodeje - potřebujeme větší Předání a možnost prohlídky Brno a okolí.


2 400 Kč
Brno
639 00
48 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Stan Coleman pro 3 osoby

Stan Coleman pro 3 osoby

- [20.8. 2026]
Prodam stan coleman, malo pouzivany. Loznice, predsinka bez podlazky, vetrani, odepinaci predsinka. Rozmery a vaha - viz foto na obalu. Preferuji osobni odber. Odber mozny v Ostrave nebo po domluve i v okoli Frydku-Mistku.


2 500 Kč
Ostrava
700 30
53 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Prodám lehký stan zn. Coleman - TOP STAV

Prodám lehký stan zn. Coleman - TOP STAV

- [19.8. 2026]
Prodám lehký stan zn. coleman - model SUNDOME - TOP STAV - jen 1x použitý. Je voděodolný, ohni vzdorný, slunci odolný a hodí se tedy skvěle nejen k vodě na pláž, ale i na rybaření, k táborákům, jako přístřešek při kempování. Je velmi lehký - pouze 1 ...


399 Kč
Brno
602 00
127 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Coleman Sundome - plážový stan 2 ks

Coleman Sundome - plážový stan 2 ks

- [18.8. 2026]
Množství: 2 ks Stav: nové Cena: 700,- Možnost odběru po domluvě. Preferuji víkendy. V případě zájmu mě kontaktujte 776651837 Místo: Tuklaty Vyklízím dům a zahradu – mnoho věcí k prodeji Před prodejem nemovitosti vyklízím dům i zahradu a na ...


700 Kč
Praha - východ
250 82
63 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Stan Coleman Celsius 2 Nový nerozbalený

Stan Coleman Celsius 2 Nový nerozbalený

- [18.8. 2026]
Nový nikdy nerozbalený stan coleman exponent Celsius2, výprodej zboží z obchodu, původní cena 2990Kč nyní 1000 kc Poštovné 150 Kč Tel. 603575621


1 000 Kč
Nový Jičín
742 21
106 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Stan Coleman Ridgeline 4 plus

Stan Coleman Ridgeline 4 plus

- [16.8. 2026]
Prodám zánovní stan,veškeré info na fotografii, PC 8.000,-


4 500 Kč
Karviná
735 14
56 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Stan Coleman Oregon

Stan Coleman Oregon

- [14.8. 2026]
stan coleman Oregon pro 3 osoby


2 500 Kč
Frýdek - Místek
739 95
47 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
rodinný stan Coleman Ridgeline 6 plus

rodinný stan Coleman Ridgeline 6 plus

- [12.8. 2026]
Prodám rodinný stan coleman Ridgeline 6 plus. Jednou postavený na zahradě. Kupovaný 5/2024. Nemáme pro něj využití. Původní cena 8795,- možno doložit fakturou


6 000 Kč
Praha - západ
252 10
87 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Campingový stan Coleman Octagon 8

Campingový stan Coleman Octagon 8

- [11.8. 2026]
stan coleman Octagon 8 Prodám stan pro 8 osob na náhradní díly, nebo jako uzavírací moskytiéru. Máme plné příslušenství, vč. přídavných nepromokavých dveří, ale vrchní krycí Plachta je natržená a nepoužitelná. Osmimístný stan typu jurta o ploš ...


1 500 Kč
Mělník
250 72
188 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Stan Coleman da Gama 4

Stan Coleman da Gama 4

- [11.8. 2026]
Prodám stan coleman da Gama 4 1x použitý


6 950 Kč
Strakonice
386 01
159 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Coleman Event Shelter ProXL NOVÝ přístřešek altán párty stan

Coleman Event Shelter ProXL NOVÝ přístřešek altán párty stan

- [10.8. 2026]
NOVÝ nikdy nevybalený coleman Event Shelter Pro XL párty stan, 455x455 cm. Cena 3900 + poštovné, ideálně osobní odběr. UVGuardochrana před sluncem - certifikované laboratorně testované tkaniny s SPF50 poskytují vynikající ochranu před slunečním u ...


3 900 Kč
Jablonec nad Nisou
466 04
261 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat

Stránka: 1 2 3 Další




©2026 Bazoš - Inzerce, Bazar
Nápověda, Dotazy, Hodnocení, Kontakt, Reklama, Podmínky, Ochrana údajů, RSS,

Inzeráty Sport celkem: 83965, za 24 hodin: 2929

Mapa kategorií, Nejvyhledávanější výrazy
Země: Česká republika, Slovensko, Polsko, Rakousko